Dla Firm

Wierzymy, że możemy Wam pomóc w kilku sytuacjach:

NAJLEPSZY PREZENT to WINO

Jeśli planujecie prezenty dla Waszych Partnerów Biznesowych to co może być bardziej eleganckiego niż wino?! Możemy przygotować dla Was bardzo atrakcyjną cenowo ofertę, w zależności od deklarowanej ilości zamówionych win. Pomożemy wybrać wino, doradzimy, znajdziemy wina na specjalne zamówienie - po to jesteśmy!

Dodatkowo, możemy zaoferować eleganckie opakowania, skrzynki, kosze podarunkowe itp. Możliwe jest także nadruk, grawe czy wypalone laserem logo Waszego Klienta na opakowaniu.

IMPREZY FIRMOWE, SZKOLENIA, PREZENTACJE

Dysponujemy miejscem na ok. 25-30 osób. Organizujemy liczne degustacje, warsztaty, imprezy tematyczne, a także zamknięte imprezy prywatne i firmowe, szkolenia, prezentacje itp. (dysponujemy swoim rzutnikiem multimedialnym). Każdą imprezę możemy dodatkowo urozmaicić degustacją wybranych win i niekończącymi się opowieściami. Współpracujemy także z firmami cateringowymi, co pozwala nam znacznie rozbudować menu, jeśli będzie taka potrzeba.

Jeśli zdecydowaliście się zorganizować spotkanie firmowe poza Klubem Wino, w dalszym ciągu jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możemy po prostu dostarczyć świetne wina, ale też zaproponować degustację komentowaną w luźnej i niezobowiązującej atmosferze. Dojeżdzamy i prowadzimy degustacje także na zewnątrz, poza Klubem Wino.

Degustacja win portugalskich w plenerze - sierpień 2011