Festiwal Win Polskich

Odwiedziliście nas w 2015 roku podczas pierwszej edycji Łódzkiego Festiwalu Win Polskich? A może rok później, w 2016 roku? Właśnie ogłaszamy trzecią odsłonę tej imprezy. NAJLEPSI polscy winiarze, ładna pogoda (już zamówiona, w zeszłym roku nie przyjechała), luźna atmosfera, możliwość spróbowania kilkudziesięciu win, możliwość porozmawiania z ich producentami, możliwość ich zakupu w promocyjnych cenach, polskie wina dostępne na kieliszki, do tego świetna kuchnia Moniki Kochanek. Wy zrobiliście świetną atmosferę i wykazaliście się dużym zainteresowaniem, sami winiarze byli pod wrażeniem frekwencji, organizacji imprezy i świadomości winiarskiej łódzkich gości w dwóch ostatnich latach!

Jeśli natomiast nie dotarliście do nas w poprzednich latach to w tym roku bądźcie koniecznie! Zapraszamy więc w SOBOTĘ 20.05.2017 w godzinach 13.00-17.00 na główną część Festiwalu:
Przyjadą do nas osobiście właściciele ok. 10 topowych polskich winnic i zaprezentują Wam swoje wina. Będziecie więc mieli niepowtarzalną okazję do spróbowania win i porozmawiania z samymi producentami! Każdy z nich będzie miał swoje osobne stanowisko, na którym będzie prezentował swoje trunki. Wy na wstępie dostaniecie swój kieliszek i książeczkę degustacyjną z opisami winnic i ich win i będziecie mogli dowolnie się między nimi przemieszczać. Impreza zaplanowana jest na naszym podwórku przy ul. Piotrkowskiej 217 (parking od al. Kościuszki 132), przed lokalem Klubu Wino. Koszt udziału w Festiwalu to tylko 25 zł i 5 zł zwrotnej kaucji za kieliszki. Do spróbowania będzie kilkadziesiąt win. Każdy znajdzie coś dla siebie, będą wina białe, różowe, czerwone, wytrawne, półwytrawne, słodkie, spokojne, musujące. Dodatkowo pracujemy nad powiększeniem tegorocznego festiwalu o producentów polskich cydrów.informacje wkrótce.

Zaznaczamy jednak, że może się w którymś momencie okazać, że skończą się niektóre wina do degustacji przed godz. 17.00. Zastrzegamy, że w ostatniej chwili może zmienić się liczba winnic. Czekamy jeszcze jednak na potwierdzenie kolejnych.

Nasz wine bar, restauracja i ogródek będą tego dnia normalnie funkcjonowały, będziecie mogli zamówić kieliszek ulubionego polskiego wina, a także zamówić coś z naszego menu wine barowego (na mniejszy głód) lub z regularnej karty.

Potwierdzamy kolejnych wystawców. Do tej pory mamy potwierdzoną obecność winnic:
Winnica Turnau
Winnica Srebrna Góra
DOM Bliskowice
44 Winnice Dziedzic
„Winnica Rodziny Steców"
Winnica Spotkaniówka
Winnica Mierzęcin


Partnerzy Festiwalu (chcesz być Partnerem Festiwalu - odewij się do nas):
Piotrkowska 217
Tom-Gast

Patroni medialni Festiwalu (chcesz być Patronem Medialnym - odezwij się do nas):
Winicjatywa
Magazyn WINO
Jemy w Łodzi
Nasze Winnice

Do zobaczenia!