Wine Bar

Oprócz sklepu prowadzimy, jedyny zresztą w Łodzi, wine bar, w którym serwujemy m.in. wina na kieliszki. Staramy się mieć kilka otwartych butelek, które rotują, tzn. po skończonej butelce nasi goście sami mogą zdecydować jakie kolejne wino otworzymy. W przypadku zamówienia całej butelki, oczywiście nie ma ograniczeń cenowych, możemy wybierać z całego sklepowego asortymentu!  W wine barze dodajemy jedynie 25% narzutu do ceny sklepowej wina.

Wine bar w Klubie Wino

Wine bar w Klubie Wino

Tym, czym się szczycimy najbardziej jest jednak Prosecco frizzante prosto z beczki!!! Super schłodzone, delikatnie musujące i bardzo orzeźwiające! Niech Was nie zmylą piwne krany za naszym barem – to z nich leje się nasze Prosecco! Na jego bazie serwujemy także Kir (prosecco z Creme de Cassis – likier z czarnej porzeczki) oraz Spritzer, który przyrządzamy z Aperolem, wodą sodową (ze starego syfonu), pomarańczą i lodem.

Agatka za barem

Poza napojami serwujemy drobne przekąski, tak kojarzące się z winiarskimi kulturowo krajami: oliwki, pomidory suszone, kapary, dojrzewające wędliny włoskie/hiszpańskie, różne rodzaje serów itp.

DEGUSTACJE WIN

Sami organizujemy regularnie degustacje win, najczęściej komentowane przez nas lub zaproszonych gości. Współpracujemy z czołówką polskich sommelierów, dziennikarzy i ekspertów winiarskich. Regularnie goszczą u nas:

Andrzej Strzelczyk - Aktualny Mistrz Polski Sommelierów, 

Andrzej Strzelczyk - Mistrz Polski Sommelierów 2012

Wojtek Bońkowski – dziennikarz, autor przewodnika „Wina Europy”.

Wojciech Bońkowski

IMPREZY PRYWATNE I FIRMOWE

Dysponujemy miejscem na ok. 25-30 osób. Organizujemy liczne degustacje, warsztaty, imprezy tematyczne, a także zamknięte imprezy prywatne i firmowe, szkolenia, prezentacje itp. (dysponujemy swoim rzutnikiem multimedialnym). Każdą imprezę możemy dodatkowo urozmaicić degustacją wybranych win i niekończącymi się opowieściami. Współpracujemy także z firmami cateringowymi, co pozwala nam znacznie rozbudować menu, jeśli będzie taka potrzeba.

Jeszcze nas nie odwiedziłeś? Najwyższa pora!